ePub Reader for Android

Kitaplar ve Referanslar
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Sürüm Cihaza göre değişir
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Graphilos Studio
EPub Reader, E-kitap hizmeti sunmak amacıyla tasarlanmış kaliteli bir mobil uygulamadır.

Açık e-kitap imkanı sunan ePub Reader mobil uygulamasını Android  cep telefonunuza ücretsiz bir şekilde indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz. Uygulama sayesinde kitaplarınız artık evinizde cep telefonunuza taşınıyor. Ücretsiz olarak dilediğiniz kitabı nerede olursanız olun anında okuma keyfini yaşayabilirsiniz. 

Yeniden akıtılabilir içerik için tasarlanmıştır, bu da metin ekranının belirli görüntü aygıtı için optimize edilebileceği anlamına gelir. EPub'un özelliği, özellikle Word ve PDF formatlarıyla karşılaştırıldığında, bir ePub kitabındaki içerik, sabit kitap sayfaları olarak önceden biçimlendirilmemiştir. Akıllı cep telefonunuz bir ePub kitabının içeriğini görüntülediğinde, içeriği ekran boyutuna ve metin yazı tipine göre özel formatlar şeklinde tasarlanmıştır. 

Bir ePub kitabı okurken, tek yapmanız gereken sayfaları çevirmektir. Görüntülenen bölgeden sayfa parçalarını görüntülemek için pencereyi yakınlaştırmanız veya çevirmeniz gerekmez. Bu muhteşem e- kitap uygulaması herhangi bir kitapçığa veya çevrimiçi kütüphaneye bağlı değildir. Ayrıca, DRM'siz ePub dosyalarını indirmek için size bazı web sitesi bağlantıları sağlar. 

ePub Reader for Android indir